PISSN 2146-4693
EISSN 2458-9330
Online Makale Gönderimi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
 
 

Sn. Yazar,

Giriş yapmak için size ait kullanıcı adı ve şifrenizi yukarıdaki ilgili kutucuklara yazıp, giriş düğmesini tıklayınız. Size ait şifre ve kullanıcı adınız yoksa önce “yeni kayıt” düğmesini tıklayarak hesap oluşturunuz, daha sonra makalenizi gönderiniz.

Lütfen makalenizi iki ayrı Word dosyası şeklinde gönderiniz: Birinci Word dosyası Ana Metin olarak makalenizin Türkçe ve İngilizce başlıkları, Türkçe ve İngilizce özetler, Giriş, Gereç ve Yöntem, Bulgular, tartışma ve kaynaklar ile tabloları içermeli, ikinci dosya ise “Başlık sayfası” olarak Makale başlıkları her iki dilde, yazar adları (yazarlık sırası ile), yazarların çalıştıkları kurumlar, Yazışma yapılacak kişi, Yazışma adresi, telefon, faks ve Eposta adreslerini içermelidir. Resim, fotoğraf ve renkli grafikleri, her biri için ayrı ayrı adlandırılmış JPG dosyaları halinde sisteme yükleyiniz.

Makaleyi online gönderirken ilk basamakta Word dosyalarını, daha sonra da JPG dosyalarını gönderiniz. Eğer makaleyi sistem yüklerken herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen dufed@dicle.edu.tr mail adresine bir mesajla bildiriniz.

Teşekkür ederiz.

DUFED Editörlük Bürosu